W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

American Hangman (2019) | Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një “gjyq” në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si gjykatës dhe juri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.