W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Absentia (2011) | Drame, Horror, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bashkëshorti i Trishës, Danieli, ka shtatë vjet që ka humbur. Motra e saj më e vogël, Kali, vjen të jetojë me të ndërsa presioni rritet derisa më në fund ta deklarojë “të vdekur për shkak të mungesës”. Ndërsa Trisha përpiqet të vazhdojë përpara me jetën e saj, Kali e gjen veten të tërhequr drejt një tuneli ogurzi afër shtëpisë. Ndërsa fillon ta lidhë edhe me zhdukje të tjera misterioze, bëhet e qartë që vdekja e prezumuar e Danielit mund të jetë gjithçka përveçse “e natyrshme”. Forca e lashtë që vepron në tunel mund t’i ketë hedhur sytë nga Kali dhe Trisha… dhe Danieli mund të jetë duke vuajtur një fat shumë herë më të tmerrshëm sesa vetë vdekja.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.