W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

2036 Origin Unknown (2018) | Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas misionit të parë të drejtuar në Mars që përfundoi në një aksident vdekjeprurës, kontrolluesja e misionit Mekenzi ‘Mek’ Uillson ndihmon një sistem të inteligjencës artificiale, A.R.T.I. Hetimi i tyre zbulon një objekt misterioz në sipërfaqen e Marsit, që mund të ndryshojë të ardhmen e planetit tonë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...